Колегія

СКЛАД
колегії Міністерства енергетики та вугільної промисловості України
 

1

НАСАЛИК

Ігор Степанович

Міністр енергетики та вугільної промисловості України, Голова колегії

 

 

2

 

 

 

КАРП

Галина Василівна

 

 

перший заступник Міністра, заступник Голови колегії

 

3

ПІДКОМОРНА

Юлія Анатоліївна

 

В.о. державного секретаря директора Департаменту забезпечення комунікацій та організаційної роботи  

 

4

КОРЗУН

Анатолій Васильович

 

заступник Міністра

 

5

ДЕНИСЕНКО

Карина Сергіївна

 

секретар Колегії

6

ПОНОМАРЕНКО

Олександр Володимирович

 

Директор Департаменту стратегії  розвитку ПЕК та інвестиційної політики

7

ЛІСНІЧЕНКО
Олександр Петрович

 

директор  Департаменту нафтогазового комплексу

8

БУСЛАВЕЦЬ

Ольга Анатоліївна

 

директор Департаменту електроенергетичного комплексу

 

9

 

 

10

 

 

11

ПЛАЧКОВ

Григорій Іванович

 

ДУБЕНКО

Ніла Василівна

 

КАЛЬНІЧЕНКО

Валентина Анатоліївна

 

начальник Управління  атомно-промислового комплексу

 

директор Департаменту внутрішнього аудиту

 

директор Департаменту корпоративних та майновихвідносин

 

12

 

 

 

13

 

 

 

 

 

14

БОНДАР

Михайло Леонтійович

 

 

ДОМБРОВСЬКИЙ Олександр Георгійович

 

 

 

 

ЗРІБНЯК

Анатолій Леонідович

 

народний депутат України, Голова підкомітету ВерховноїРади України з питань вугільної промисловості (за згодою)

 

народний депутат України, перший заступник ГоловиКомітету Верховної Ради України з питань паливно-енергетичного комплексу, ядерної політики та ядерноїбезпеки (за згодою)

 

заступник керівника департаменту стратегії економічнихреформ — завідувач відділу з питань економічних реформ та інвестицій Головного департаменту з питань
впровадження реформ Адміністрації
Президента України (за згодою)

 

15

ШОЙКА

Максим Леонідович

 

заступник керівника служби з питань економічної, соціальної та енергетичної безпеки – начальник управління з питань енергетичної та техногенної безпеки Апарату Ради
національної безпеки і оборони України (за згодою)

 

16

ВОЛИНЕЦЬ

Михайло Якович

 

Голова Незалежної профспілки гірників України (за згодою)

 

17

ДМИТРИШИН

Володимир Іванович

 

Голова Профспілки працівників нафтової і газовоїпромисловості України (за згодою)

 

18

ПОГОРІЛИЙ

Валерій Валентинович

 

Голова Незалежної галузевої профспілки

енергетиків України (за згодою)

 

19

ТУРМАНОВ

Віктор Іванович

 

Голова Профспілки працівників вугільної промисловостіУкраїни (за згодою)

 

20

ШИШОВ

Сергій Сергійович

 

Голова профспілки працівників енергетики та електротехнічної промисловості України(Укрелектропрофспілка) (за згодою)

 

21

ЯНКО

Станіслав Васильович

 

Голова Ради федерації роботодавців ПЕК України (за згодою)

 

22

МАТОВ

Валерій Олексійович

 

Голова Профспілки працівників атомної енергетики та промисловості України (за згодою)

 

23

ДЕМЧИШИН

Володимир Васильович

 

Член наглядової ради НАК «Нафтогаз України» (за згодою)

 

24

КОВАЛЬЧУК

Всеволод Владиславович

 

т.в.о. директора ДП «Національна енергетична компанія«Укренерго» (за згодою)

 

25

ГНАТЮК

Юрій Любомирович

 

директор ДП «Енергоринок» (за згодою)

 

26

НЕДАШКОВСЬКИЙ

Юрій Олександрович

 

Президент ДП НАЕК «Енергоатом»

(за згодою)

27

СИРОТА

Ігор Григорович

 

Генеральний директор Публічного акціонерного товариства«Укргідроенерго» (за згодою)

 

28

КИРИЛЕНКО

Олександр Васильович

академік-секретар Відділення фізико-технічних проблем енергетики НАН України, член Президії НАН України (за згодою)

 

29

ПОТАШНИК

Семен Ізрайлевич

 

Голова Громадської ради при Міненерговугілля (за згодою)

30

ВОВК

Дмитро Володимирович

 

Голова Комісії, що здійснює державне регулювання усферах енергетики та комунальних послуг (за згодою)