Офіс підтримки реформ Міністерства енергетики України

Офіс підтримки реформ Міністерства енергетики України є постійно діючим консультативно-дорадчим органом Міністерства енергетики України, який створений з метою надання підтримки міністерству у розробленні та впровадженні реформ енергетичного сектору України.

Основними напрямками роботи Офісу є:

- інтеграція енергоринків з ЄС

- декарбонізація і ВДЕ

- енергетична безпека

- корпоративне управління

- розумне використання енергії

Команда Офісу підтримки реформ надає аналітичну підтримку міністерству у формуванні політик, бере участь у розробленні пропозицій щодо реформ енергетичного сектору України, а також проектів відповідних законодавчих актів, сприяє підвищенню інституційної спроможності Міненерго.

Офіс підтримки реформ є активним учасником підготовки Плану відновлення України у рамках Національної Ради Реформ. Також підтримує міністерство у напрямку інформування стейкхолдерів щодо ефективності впровадження енергетичних санкцій і зменшення залежності ЄС від російських енергоносіїв.

Офіс почав свою роботу восени 2021 року. Офіс очолила Альона Осмоловська, в минулому директорка з роботи зі стейкхолдерами НАК «Нафтогаз України» та директорка з маркетингу та комунікацій «Dragon Capital». «Мета нашої діяльності – підтримати міністерство у забезпеченні доступної, надійної, кліматично сталої, фінансово стійкої енергії для України. Ключем до цього стане інтеграція з європейськими ринками газу, електроенергії. Доступність і надійність енергопостачання для споживачів мають бути пріоритетом і для уряду, і для бізнесу», – сказала директорка Офісу підтримки реформ.

Робота Офісу підтримки реформ фінансується міжнародними донорами з Багатостороннього Донорського Фонду Стабілізації та Сталого Розвитку України (MDA) у рамках проєкту «Українська архітектура реформ» (URA).

Контакти:

rst.mev@gmail.com - для загальних питань

aliona.osmolovska@mev.gov.ua - Директорка Офісу підтримки реформ при Міненерго

Новини Офісу підтримки реформ при Міненерго: https://www.facebook.com/MinenergoRST