На полях Конференції з відновлення України URC 2026 у Ґданську у присутності Першого віцепрем’єр-міністра України – Міністра енергетики Дениса Шмигаля та представників американського уряду українська компанія ДТЕК та американська компанія GE Vernova підписали меморандум про надання нової парогазової електростанції потужністю 650 МВт одному з українських об’єктів генерації.
За словами Дениса Шмигаля, в умовах безпрецедентних атак на українську енергетику такі інвестиції мають критичне значення для відновлення та розвитку наших генеруючих потужностей.
“Електростанція посилить гнучкість і стійкість енергосистеми в умовах війни. Дякую українським енергетикам за стійкість. Дякую американським партнерам та Сполученим Штатам за довіру та готовність інвестувати в енергетичне майбутнє України. Відновлення енергетичної інфраструктури залишається одним із ключових пріоритетів на шляху до стійкого розвитку та відбудови держави”, - наголосив Денис Шмигаль.