Перейти до основного вмісту
23 червня 2026, 12:20

Перший віцепрем’єр-міністр України – Міністр енергетики Денис Шмигаль провів зустріч з Генеральним секретарем ОЕСР Матіасом Корманом під час його візиту у столицю України.

Вони обговорили питання реалізації реформ за принципами ОЕСР, зокрема в енергетичній сфері, та руху України до повноправного членства в Організації.

Денис Шмигаль розповів Матіасу Корману про актуальну ситуацію в енергетиці, хід відновлення та модернізацію. 

“Маємо амбітні проєкти з будівництва нової енергетичної архітектури в Україні й розраховуємо на підтримку в цьому напрямку”, - повідомив Денис Шмигаль.

Перший віцепрем’єр-міністр України – Міністр енергетики подякував Матіасу Корману за послідовну підтримку й залученість у питання реформ в Україні. Вони домовились разом впроваджувати сучасні практики, спрямовані на розвиток держави й благо людей.